Automatické brány

Vyrábíme automatické brány doslova na klíč. Dle přání zákazníka jsme schopni navrhnout a vyrobit kompletní řešení automatické brány, vstupní branky a oplocení. Na základě představy zákazníka vytvoříme návrh řešení realizace. Při realizaci projektu dbáme především na prvotřídní kvalitu a profesionální výrobu kompletního systému automatické brány.

Zajišťujeme komplexní služby při stavbě bran, včetně výkopových prací, elektroinstalace a betonování základových monolitů. Při výrobě samotné brány či branky používáme nejmodernější svařovací technologie a profesionální svářecí zdroje, které ve spojení s našimi dlouholetými řemeslnými zkušenostmi, přinášejí dokonalé výsledky. Zákazníkovy doporučujeme a zajišťujeme povrchovou úpravu bran žárovým zinkováním, nebo lakováním.

K automatizaci používáme kvalitní komponenty a pohony značky Nice, tyto pohony jsou velmi výkonné a dlouhodobě velice spolehlivé. K branám dále doporučujeme námi vyrobenou dřevěnou výplň opatřenou UV ochranným nátěrem, nebo výplň z tahokovu či perforovaného plechu. Po domluvě jsme schopni do brány aplikovat plechovou výplň do které je plazmovou CNC řezačkou vypálen předem vybraný vzor, tímto jsme schopni vyrobit naprosto unikátní a specifickou bránu, která se jen tak nevidí.

Kontaktujte nás

Tato stránka je chráněna reCatptcha od Google (Privacy Policy a Terms of Service)