| |

Dobrox Bagr Buggy

Ve spolupráci s našimi vývojáři a konstruktéry jsme vyrobili unikátní samovýložný mini dumper. Jedná se o stavební vozík určen především pro minibagr, tento přívěs slouží k převozu zeminy, štěrku, písku, stavební sutě, ale i dřeva a spousty dalších materiálů.

Náš Dobrox Bagr Buggy jednoduše připojíme za jakykoliv minibagr, bagr si tento minidumper radlicí naloží potřebným materiálem a převeze na požadované místo, kde stačí lžící bagru jen lehce stlačit výložnou páku našeho Bagr Buggy, v tuto chvíli se korba našeho minidumperu sama vyklopí a materiál snadno vysype, poté se prázdná korba lehce překlopí zpět do vodorovné polohy a zajistí se mechanismem výklopné páky.

Práce a manipulace s Bagr Buggy je velice jednoduchá a zábavná, tento přívěs lze připojit také za zahradní traktor nebo čtyřkolku a dá se tak využít nejen na stavbě, ale i při práci na zahradě, či v lese. Konstrukce Dobrox Bagr Buggy je vyrobena svařováním ze silnostěnných ocelových profilů a výpalků CNC plazmové řezačky, které zajišťují vysokou pevnost a odolnost tohoto produktu.

Na přání zákazníka jsme schopni Bagr buggy nalakovat v příslušném odstínu tak aby barevně ladil s vaším strojem.

Samozřejmostí je záruka a servis po dobu dvou let.

Výrobu a prodej zajišťuje naše firma Dobrox.

Technické parametry

Rozměry korby:
Šířka: 1250 mm
Výška: 500 mm
Délka: 1200 mm

Objem korby: 0,75 m3

Celkové rozměry:
Délka: 2250 mm
Výška: 1200 mm
Šířka: 1250 mm

Podobné příspěvky